S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Menu

 

Fabriano - tradiční umělecké papíry

V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží.


Tradiční umělecké papíry již více než 750 let


Společnost Fabriano je italským výrobcem papíru již od roku 1264. Právem je považována za jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších výrobců na světě a její jméno se stalo synonymem pro kvalitní umělecký papír. Nabízí širokou škálu profesionálních výrobků pro různé malířské a kreslířské techniky, jako jsou akvarel, olejové barvy, pastely, kresba uhlíkem a tužkou. Jedná se o výrobky s dlouhou životností, které zajistí, že vaše umělecká díla zůstanou krásná a zářivá i po mnoha letech.

Trvale udržitelný rozvoj


Společnost Fabriano je také známá svou ekologickou výrobou, která zahrnuje recyklaci a využívání obnovitelných zdrojů energie. Nekompromisní kvalita je ve společnosti Fabriano prvním krokem k udržitelné výrobě. Aby byla ještě lepší, snaží se neustále zlepšovat výrobní procesy a zároveň respektovat přírodní kapitál. Od roku 2014 používají pouze buničinu s kontrolovaným dřevem.

Rozmanitost pro profesionály, studenty a umělce


Pro ty, kteří hledají kvalitní papír pro výtvarné účely, jsou výrobky Fabriano opravdu skvělou volbou. Díky jejich vynikající kvalitě a rozmanitosti mají umělci i studenti na výběr z mnoha možností. Fabriano nabízí papíry a skicáky, akvarelové nebo pastelové papíry a krásně tónované papíry. Oblíbenou volbou jsou například akvarelové papíry Fabriano Watercolor, které jsou vyrobeny ze směsi bavlny a celulózy bez obsahu ligninu. Absence kyselin zaručuje neměnnost papíru v průběhu času. Oblíbené skicáky Bristol jsou ideální pro tuš, fixy, akvarel, kvaš, airbrush, tužky a uhlík. V nabídce značky Fabriano jsou také skicáky MIXED MEDIA, které jsou vhodné pro mokré i suché výtvarné techniky. Zajímavé jsou také pastelové papíry TIZZIANO, které neobsahují kyselinu a zaručují tak dlouhou stálost v čase a stabilitu barev. Díky široké nabídce značky Fabriano najdete na ARTMIE výtvarný papír, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a stylu malování či kreslení.

Od skicování k malování: Akrylové fixy KREUL Triton s tebou udrží krok

28.03.2023

Jsi umělec, tvůrčí duše nebo ilustrátor a hledáš všestranný a vynikající nástroj pro vyjádření svých...

Jak nakreslit nádherného motýla?

10.03.2023

Chtěli byste si nakreslit motýla, ale nevíte, kde začít? Dnes vás provedeme všemi kroky. Je to jednodušší,...

Jak malovat kvašem? Super tipy od ARTMIE

27.02.2023

Jste připraveni ponořit se do světa kvašové malby a vytvářet krásná, živá umělecká díla? Kvaš je sice...

Váš průvodce technikou Pouring art

14.02.2023

Na lití barvy je něco magického. Je to, jako byste vyráběli nějaký alchymistický elixír, a tak není divu,...


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MTQxZWR