S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

Menu

 

O nás
Tvé Malirske-platno.cz se mění na ARTMIE.cz

 

Vše se odstartovalo v roce 2007, kdy se prostřednictvím pečlivě sesbíraných myšlenek zakladatelů Valeriana a Danky, jejich mladého týmu a šikovných rukou grafických designérů zrodil jeden z dalších rodinných eshopů společnosti ARTMIE. Takto začíná, přímo v srdci Evropy, příběh, jehož součástí byl zpočátku pár nadaných pomocníků. Mohli bychom je spočítat na prstech jedné ruky. Každého z nich spojovala láska k umění a tvoření a netrvalo dlouho, dokud si to všiml okolní svět.

Postupně se tým rozrůstal, přibývaly noví nadšenci tvoření, cenné zkušenosti, skvělé nápady a ty nejzajímavější produkty, kvůli kterým jsme se brzy přestěhovali do nových prostor a nechali naše sklady růst jako houby po dešti. Po pár letech se malirske-platno.cz ocitlo i v okolních zemích, změnilo logo a stále více se těší z krásných kreativních věcí, o kterých #zláskykumění rádi povídáme tvorivcom každého druhu.

Handmade malířské plátno

Krátce nato jsme si všimli, že není malířské plátno, jako malířské plátno a ne každý výrobce ho nabízí v kvalitě, jakou si pro naše zákazníky přejeme. S plným nasazením jsme se tedy pustili do vlastní výroby profesionálního plátna na pořádném dřevěném rámu, které pro nás vyrábějí na zakázku v italské rodinné manufaktuře a můžeme ho hrdě označit jako nejkvalitnější na trhu.

Další roky přinesly kromě růstu i vstup na nové trhy a koooopec novinek, které jsme se rozhodli zkoušet a testovat. Vytvořili jsme kreativní studio CreativLab, ve kterém se každý den experimentuje s barvami, štětci a přípravky tvůrčí všehochuti. Chceš se dozvědět více o našich tvůrčích testech? Dopřej si čerstvé zprávy z našeho uměleckého světa na Facebooku nebo na Instagramu.

Oslavili jsme kulatých 10 let na trhu

Kulaté 10. narozeniny jsme oslavili zjištěním, že máme skladem více než 20 000 produktů od přibližně 40 světových značek uměleckých potřeb. Každý den pro vás pečlivě vybíráme další novinky, a jelikož se nám naše sklady zdály malé, začali jsme s výstavbou nových, se kterými máme velké plány. Vše pro vaši radost z tvoření.

Dnes, téměř po 15 letech, rozdáváme kreativitu již v 16 zemích a naše rodina MY HOME má více než 70 eshopů. V mnoha z těchto zemí jsme zároveň i lídrem na trhu, a to zejména v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku.

Malirske-platno.cz se mění na ARTMIE.cz

Co kreativní vymýšlíme v tyto dny? Hledáme další cesty, jak přenášet naše nadšení z tvořivosti do nových projektů. Říci vám o našich produktech i dnes mnohem více, než jsme vám ukázali včera. Být s vámi v blízkém kontaktu každý den a stále více se těšit z našeho přátelství. Z tohoto důvodu se z eshopu malirske-platno.cz stává ARTMIE.cz, které vzniklo spojením slov ART A AMIE (z francouzštiny l'amie = přítel). Inspirovali jsme se libozvučnou francouzštinou, která podle nás lásku (nejen) k umění vyjadřuje sladší, než kterýkoli světový jazyk. Souhlasíš? Duší však zůstáváme i nadále v srdci Evropy, na co budeme vždy hrdí!

Plaster art v ARTMIE - vyzkoušeli jsme si tento žhavý trend na vlastní kůži

30.05.2023

Dnes se s vámi podělíme o úžasný zážitek z našeho workshopu Plaster Art, kde jsme všichni "umělci" -...

Jak malovat akrylovými barvami? Výhody, tipy a rady pro začátečníky i pokročilé.

09.05.2023

Akrylové barvy jsou moderní a flexibilní alternativou tradičních olejových barev. Díky svému vodou ředitelnému...

Od skicování k malování: Akrylové fixy KREUL Triton s tebou udrží krok

28.03.2023

Jsi umělec, tvůrčí duše nebo ilustrátor a hledáš všestranný a vynikající nástroj pro vyjádření svých...

Jak nakreslit nádherného motýla?

10.03.2023

Chtěli byste si nakreslit motýla, ale nevíte, kde začít? Dnes vás provedeme všemi kroky. Je to jednodušší,...


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ODc2M2F