S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

Menu

 

Úvod » Galerie UMĚNÍ » Dejvid Jones

Dejvid Jones

Dejvid Jones

 

Dalo by se říct, že o kreslení, malbu, grafiku a celkově design a výtvarné umění se zajímám celý život. Nejaktivnější jsem však zhruba od poloviny roku 2016, kdy jsem se velkou souhrou náhod a okolností opět dostal k výtvarnému oboru, konkrétně malbě, a současně si začal sám tvořit nový web a s tím jsem se také začal více věnovat grafice, ilustracím a designu a začal se tímto oborem i živit.


Od 4. třídy, kdy mě rodiče donutili vybrat si „prostě nějaký kroužek“, jsem zabředl do „výtvarky“ a bylo to i logické rozhodnutí vzhledem k tomu, kolik fix, pastelek a papíru jsem jako malý spotřeboval. Avšak po „vystudování“ ZUŠ v Moravské Třebové, která byla v mých pubertálních letech spíše volnočasovou aktivitou na zahnání nudy (o to víc jsem vděčný pan prof. Čadílkovi za reálně načerpané znalosti v dětství), jsem veškeré výtvarné aktivity nechal být a věnoval se hlavně hudební produkci. Té se věnuji i dodnes. Občasně.


Nakonec mě, jak jsem již zmínil, souhra několika náhod, lidí a situací v mém životě (říkejme tomu osud), přivedla k prvnímu plátnu v životě, poté druhému plátnu a tak to plynule pokračovalo do bodu, kdy jsem si začal uvědomovat, že malba bude pravděpodobně tvořit velkou část mého života a dostane se na první příčku.


Dnes se věnuji jak malbě na přání, tak pracuji na svém prvním projektu. Mám rád abstrakci, temno, tajemno, netradičnost, čistotu míchanou s nepořádkem a dalo by se říct realistiku smíchanou s ledabylostí. A cákance. Cákance everywhere.


V případě, že máte zájem dozvědět se více o výtvarných aktivitách a tvorbě Dejvida Jonesa, navštivte jehointernetovou stránku: www.DejvidJones.com/paintings

 

UKÁZKY TVORBY

  Malovaná kabelka krok za krokem

22.11.2023

Propojte svět módy a umění. Objevte snadný způsob, jak vnést do svého šatníku originalitu. Vytvořte si...

Jak si vymalovat dýni technikou Zentangle?

26.10.2023

Hledáte jednoduché a kreativní nápady na halloweenské dýně, ale nejste dobří ve vyřezávání? Objevte s...

Jak namalovat portrét na štětec + tipy na netradiční povrchy pro malování

22.09.2023

Umění se mění a vyvíjí. Zajímavá díla mohou vznikat i tam, kde bychom to nejméně čekali. Ukážeme vám,...

Kreslení tužkou - tipy pro začátečníky i pokročilé

12.06.2023

Kreslení je jedním z nejzákladnějších způsobů, jak uplatnit svou kreativitu. Ať už používáte tužku, pero,...


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZmNlN