S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.

Menu

 

Dejvid Jones

Dejvid Jones

 

Dalo by se říct, že o kreslení, malbu, grafiku a celkově design a výtvarné umění se zajímám celý život. Nejaktivnější jsem však zhruba od poloviny roku 2016, kdy jsem se velkou souhrou náhod a okolností opět dostal k výtvarnému oboru, konkrétně malbě, a současně si začal sám tvořit nový web a s tím jsem se také začal více věnovat grafice, ilustracím a designu a začal se tímto oborem i živit.


Od 4. třídy, kdy mě rodiče donutili vybrat si „prostě nějaký kroužek“, jsem zabředl do „výtvarky“ a bylo to i logické rozhodnutí vzhledem k tomu, kolik fix, pastelek a papíru jsem jako malý spotřeboval. Avšak po „vystudování“ ZUŠ v Moravské Třebové, která byla v mých pubertálních letech spíše volnočasovou aktivitou na zahnání nudy (o to víc jsem vděčný pan prof. Čadílkovi za reálně načerpané znalosti v dětství), jsem veškeré výtvarné aktivity nechal být a věnoval se hlavně hudební produkci. Té se věnuji i dodnes. Občasně.


Nakonec mě, jak jsem již zmínil, souhra několika náhod, lidí a situací v mém životě (říkejme tomu osud), přivedla k prvnímu plátnu v životě, poté druhému plátnu a tak to plynule pokračovalo do bodu, kdy jsem si začal uvědomovat, že malba bude pravděpodobně tvořit velkou část mého života a dostane se na první příčku.


Dnes se věnuji jak malbě na přání, tak pracuji na svém prvním projektu. Mám rád abstrakci, temno, tajemno, netradičnost, čistotu míchanou s nepořádkem a dalo by se říct realistiku smíchanou s ledabylostí. A cákance. Cákance everywhere.


V případě, že máte zájem dozvědět se více o výtvarných aktivitách a tvorbě Dejvida Jonesa, navštivte jehointernetovou stránku: www.DejvidJones.com/paintings

 

UKÁZKY TVORBY

  Plaster art v ARTMIE - vyzkoušeli jsme si tento žhavý trend na vlastní kůži

30.05.2023

Dnes se s vámi podělíme o úžasný zážitek z našeho workshopu Plaster Art, kde jsme všichni "umělci" -...

Jak malovat akrylovými barvami? Výhody, tipy a rady pro začátečníky i pokročilé.

09.05.2023

Akrylové barvy jsou moderní a flexibilní alternativou tradičních olejových barev. Díky svému vodou ředitelnému...

Od skicování k malování: Akrylové fixy KREUL Triton s tebou udrží krok

28.03.2023

Jsi umělec, tvůrčí duše nebo ilustrátor a hledáš všestranný a vynikající nástroj pro vyjádření svých...

Jak nakreslit nádherného motýla?

10.03.2023

Chtěli byste si nakreslit motýla, ale nevíte, kde začít? Dnes vás provedeme všemi kroky. Je to jednodušší,...


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MzdlN