S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "OK" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies pro nás i naše partnery.
Ok

Menu

 

ROSA | výtvarné barvy pro tvé umění a hobby

V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží.


Rosa Ukrajina - poslání společnosti

ROSA je přední ukrajinský výrobce profesionálních uměleckých, hobby a dekoračních materiálů s 26 letou zkušeností. Stále známější jsou například akvarelové nebo olejové barvy Rosa Gallery určené pro profesionální umělce. Záměrem společnosti je, aby se umění stalo součástí života moderních lidí. Jejich nabídka je zaměřena na lidi všech věkových kategorií a uměleckých úrovní. Při vytváření a zdokonalování výrobků společnost ROSA pečlivě studuje požadavky zákazníků, zpětnou vazbu od partnerů a trendy na trhu. Její vysoce kvalifikovaní odborníci, vlastní špičková laboratoř, moderní technologie, specializované vybavení a používání vysoce kvalitních přírodních materiálů jí dávají možnost splnit požadavky zákazníků a dokonce překonat jejich očekávání.

Barvy Rosa gallery a Rosa studio

Barvy Rosa jsou zastoupeny ve dvou řadách: ROSA Gallery je určena pro profesionální malbu a ROSA Studio je studiová varianta pro studenty a začínající umělce. Produkty Rosa Gallery jsou profesionálně testovány a doporučovány umělci. Jsou vyrobeny v souladu s jejich očekáváním. Nabídka Rosa Gallery je nesmírně inspirativní a je navržena tak, aby umělcům pomohla zdůraznit jejich vlastní styl. Najdete zde například kvalitní olejové barvy, akvarelové barvy nebo strukturovací pasty. Kromě barev nabízí Rosa Studio také další ateliérové potřeby, jako jsou štětce nebo média, například akrylový primer.

Palety barev pro jednotlivé typy barev jsou pečlivě vybírány na základě výtvarní metodologie. Barvy ROSA jsou vyráběny podle tradičních receptur z kvalitních materiálů. Vývoji každé řady a barvy je věnována zvláštní pozornost a konečný výrobek je podroben přísným testům. Světlostálost barev ROSA se testuje tradičními metodami a v UV komorách.

Rosa talent - dekorace a scrapbooking

Rosa talent jsou potřeby pro zdobení, ruční tvorbu a hobby. Odrážejí aktuální trendy, oblíbené vzory a barvy. Díky nim můžete realizovat všechny své nápady, vytvořit neobvyklé ručně vyráběné dárky nebo oživit svůj interiér. V sortimentu ARTMIE najdete texturovací/reliéfní pasty, matné a lesklé akrylové laky nebo šablony na malování a metalické vločky. K dispozici je také široký výběr matných nebo lesklých vzorovaných papírů, které jsou ideální pro scrapbooking a sketchbooky. Nesmíme zapomenout ani na úžasnou nabídku polymerové hmoty v nádherných barvách. Za pozornost rozhodně stojí i krásné Rosa sady těchto jílů/hlin v neodolatelných sadách barevně sladěných k vytvoření konkrétního kousku.

ARTMIE vám přeje hodně radosti při tvorbě s produkty Rosa

Soutěž ShopRoku je zde: Zasloužíme si vyhrát i tentokrát?

09.01.2023

Jupíí jeee, jsme plní napětí. Opět je zde soutěž ShopRoku, kterou každoročně vyhlašuje Heureka. Cílem...

6 tipů na dárek pro umělce

14.11.2022

Světýlka, stromeček, vánoční písničky… a dárky. Ať máte 5 let nebo jste dospělí, správný vánoční dárek...

Zapoj se do Inktobra s ARTMIE

01.10.2022

Tak jako v loňském roce, i nyní jsme se rozhodli zpříjemnit si měsíc říjen výzvou, do které se zapojuje...

Vyrob si - dekorativní svíčky s rostlinkami

20.09.2022

Svíčky jsou jednoduchou a nenáročnou dekorací, která dokáže zútulnit každý interiér. Osobité kouzlo však...


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ODE4O